Pinot Noir rosé, 2019, pozdní sběr, THAYA vinařství

Would you like some fresh rosé wine, ideal for hot summer evenings? This Pinot Noir is very light and subtle, and it smells and tastes of fresh cherries. It remains refreshing and fruit-fi lled to the last drop.

THAYA is an emerging winery in the Moravian region. Full of enthusiasm and vigour, the owners put much more emphasis on quality than quantity. Part of the vineyard is even organic! When it comes to wine production, they are determined to use the latest technology to bring out the best from their grapes-and that's another reason why we like their wine so much.Proč zrovna Pinot Noir-rosé?

Máte chuť na svěží, růžové víno ideální do horkých letních večerů? Tento Pinot Noir krásně voní i chutná po třešních. Nejlepší aspektem tohoto růžového však zůstává to, s jakou lehkostí se pije. Zůstává osvěžující a ovocný až do poslední skleničky.

Z jakého vinařství víno pochází?

Vinařství THAYA se nachází ve Znojemském regionu. Thaya je nově vznikající vinařství, plné elánu a vysokými nároky na kvalitu vína. Výroba vína tady probíhá s mnohem větším důrazem na kvalitu, než na kvantitu. O 150 Ha se zde vinaři starají s velkými ohledy na okolní přírodu. Část vinic je přímo v ekologickém režimu.  Pokud však jde o výrobu vína, nebojí se využívat ty nejmodernější technologie. A takové víno my máme rádi.


250,00 Kč