Prosecco Doc, Rebuli, Brut

Novinka
Rebuli is highly seductive, intensely fruit-filled prosecco. The aroma boasts clear notes of pear and citrus fruits. Made solely of Glera variety, it surpasses anything we've tested so far. Last but not least, the bottle is made of 75 % recycled glass.


The Rebuli Winery lies by the Piave river in the Treviso region. The Rebuli family strives for sustainable production-handpicking grapes, using natural fertilizers, solar energy, and recycled glass-which makes this vineyard one of a kind. And this bottle is a must-have.


Rebuli je svůdné, intenzivní ovocné prosecco s vůní hrušek a citrusových plodů. Je vyrobené pouze z odrůdy glera a dalece převyšuje vše, co jsme měli dosud šanci ochutnat. Navíc je lahev ze 75% vyrobená z recyklovaného skla.


Vinařství Rebuli

Vinařství Rebuli se nachází u řeky Piave v oblasti Treviso. Právě z místa, odkud pochází ta nejlepší šumivá vína s označením Prosecco di Valdobbiaden. Toto vinařství vzniklo už v 80.letech a s nadšením pokračuje v rodinné tradici až dodnes. Od ručního sběru vína a využívání přírodních hnojiv až po využití solárních panelů a využívání recyklovaného skla pro výrobu lahví, udržitelnost je pro rodinu Rebuli velkým faktorem a na kvalitě vína je to poznat.

297,00 Kč