Château Cap de Fer, 2018, Appelation D´OC, Château Cap de Fer, Bordeaux

If you like more earthy and full-bodied wines, you should try this Bordeaux. Our Bordeaux from Château Cap de Fer has a remarkable tenderness. The heaviness of the berries is perfectly balanced with tones of dark chocolate. You can feel a strong fruity aftertaste which makes you want to have another sip. Bordeaux pairs well with steaks and invites deep conversations over long memorable evenings.

Winery Château Cap de Fer is located in Yvrac village between the Gardonna and Dordogn rivers. You can fi nd lots of good wines in this area and it took us a long time to choose the right one.Proč zrovna Bordeaux?

Bordeaux si objednete, pokud máte chuť na zemitější, plné víno. Naše Bordeaux z Château Cap de Fer nás oslnilo hlavně svou přítulností. Těžkost a plnost bobulovitého ovoce, krásně vyvažují tóny hořké čokolády. Na konci polknutí se však ovoce projeví na plno a zůstává na patře, až do dalšího doušku.  Bordeaux se výborně hodí ke steakům a nebo k hlubokým konverzacím a dlouhým večerům.

Z jaké vinice víno pochází?

Vinice Cap de Fer se nachází vinice v obci Yvrac mezi řekami Garonna a Dordogn. Na místní těžké, hlinito-vápenité půdě rostou odrůdy Merlot, Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc. V této oblasti se dá najít mnoho dobrého vína a my jsme dlouho hledali, než jsme našli ten správný poměr mezi kvalitou a cenou. V Château Cap de Fer jsme našli našeho favorita.


250,00 Kč