Vánoční nabídka

07.11.2022

Řada lidí si často láme hlavu s tím, jak a čím během letošních Vánoc obdarovat své blízké, klienty, zaměstnance nebo třeba obchodní partnery. I proto jsme jako WineAbouts přišli s vánoční nabídkou dosud nepříliš objevených vín z české kotliny i od menších zahraničních vinařů. V případě zájmu nabízíme i dárkové balení přímo na míru.

Co takhle Heredad X Garnacha? Jde o jedno z nejznámějších červených vín, které pochází z aragonské oblasti Cariñena. Jeho třešňová a rubínová barva přímo zvou k ochutnání i pravidelné konzumaci. Pro toto víno je příznačná expresivní vůně s ovocnými tóny. Na patře je vyvážené, šťavnatě hedvábné a přitažlivé.

Nebo máte raději bílé víno? Doporučujeme Blandine LeBlanc, ve kterém se skrývá příjemná ovocná i květinová vůně. Na jazyku má víno suchý a citrusový projev, který je zároveň vyvážený přímočarou kyselinkou. Víno se výtečně páruje s mořskými plody, či italskou kuchyní. Nám se dokonale osvědčilo jako víno na "večerní skleničku".

Skvělou volbou ale může být třeba i nějaké šumivé víno. Jde třeba o Prosecco Doc Treviso Brut Dufour. Víno září slámově žlutou barvou. V paletě vůní můžete najít tóny vistárie, akácie broskvoně a zlatého jablka. Na jazyku je prosecco příjemné, s lehkým sladkým a svěžím koncem. V případě zájmu nám napište na info@wineabouts.com a my se na Vaši objednávku hned vrhneme.