Día de los Muertos

24.11.2022

Před pár dny jsme s našimi víny dorazili na Křivoklát, kde se konal Den oslav kultury Latinské Ameriky a svátku Día de los Muertos. Návštěvníci s radostí ochutnávali naše prodávaná vína a několik desítek lahví si vzali i s sebou domů.

Zvláště si oblíbili víno Edulis Crianza, které je příznačné pro své intenzivní tóny zralých třešní a nádechy dubového sudu. Chuť je vyvážená s nádechem hořké čokolády a červeného bobulového ovoce. Po vínu Edulis se na křivoklátské akci jen zaprášilo.

U nás ve Wineabouts se zaměřujeme na česká i zahraniční vína, která nejsou českému zákazníkovi běžně dostupná. Každé víno, které na našem e-shopu najdete, má svůj působivý příběh i význam a každé se hodí také i k jiné příležitosti.

Opravdu působivý by na akci i koncert od skupiny Cumbia Cooprativa, které se podařilo nás všechny přenést do daleké Latinské Ameriky. Kapela představila nejrůznější hudební latino styly, i populární a folklórní písně. Těšíme se na další ročník, na kterém jako WineAbouts nebudeme chybět!